Продуктивність Android-смартфонів можна буде прокачати за допомогою Google Play

  80

  Оновлення API нейронних мереж чипів Qualcomm будуть включені в сервіси Google Play.

  Сьогодні нейронні мережі оточують нас повсюдно. Вони підвищують автономність і продуктивність наших смартфонів, вивчаючи наші звички. І Google вирішила запропонувати можливість «прокачування» Neural Networks API через Google Play. Відповідні драйвери незабаром почнуть доставлятися в фоновому режимі через магазин додатків.

  Qualcomm і Google оголосили, що поновлення API нейронних мереж будуть випускатися разом з оновленнями сервісів Google Play. Тепер користувачам не потрібно буде чекати великого оновлення для смартфона, щоб скористатися останніми поліпшеннями в системі. Qualcomm згадує Google Assistant і Google Maps як приклади додатків, роботу яких можна оптимізувати, зробити їх «кращими, розумнішими та інтуїтивно зрозумілішими» в результаті цих оновлень.

  Neural Networks API допомагає делегувати частину обчислень для роботи нейромереж апаратних платформ мобільних пристроїв, підвищуючи загальну продуктивність обробки даних. Нову версію API отримають більшість мобільників з Android, що базуються на чипах Snapdragon. Очікується, що оновлюватися зможуть не тільки нові чипи, а й ті, що вже вийшли.

  Про точний час появи нової функції, сказано не було. Qualcomm обмежилася обіцянкою «пізніше в цьому році».


  • не пропусти

  • магазин