Нові правила WhatsApp не сподобалися Німеччині: в країні заборонили збір даних користувачів

  33

  Йоханнес Каспар (Johannes Kaspar), який очолює Управління по конфіденційності Гамбурга, видав тримісячну екстрену заборону на збір даних.

  Facebook було наказано припинити збір даних німецьких користувачів в додатку WhatsApp після того, як регулюючий орган країни заявив, що спроба компанії змусити користувачів погодитися з оновленими умовами використання є незаконною.

  Йоханнес Каспар (Johannes Kaspar), який очолює Управління по конфіденційності Гамбурга, видав тримісячну екстрену заборону на збір даних. Він також попросив групу регуляторів даних Європейського Союзу вжити заходів і винести постанову по всьому блоку з 27 країн. За його словами, нові умови WhatsApp незаконні, оскільки вони непрозорі та непослідовні.

  Наказ спрямований на захист прав і свобод мільйонів користувачів, які погоджуються з умовами WhatsApp по всій Німеччині. Ми повинні запобігти збитку і недолікам, пов’язаним з такою процедурою, – Йоханнес Каспар.

  Підрозділ Facebook в WhatsApp назвав претензії Каспара «неправильними» і заявив, що наказ не зупинить впровадження нових правил. Компанія заявила, що дії регулюючого органу «засновані на фундаментальному нерозумінні» цілі та наслідків поновлення.

  Нові правила використання WhatsApp повинні набрати чинності 15 травня.


  • не пропусти

  • магазин