Всі подробиці та якісний рендер Huawei P50 Pro+

  46

  Huawei припасла п’ять модулів для основної камери свого топового смартфона нового покоління.

  У мережі з’явився, мабуть, найякісніший рендер смартфона Huawei P50 Pro+ – моделі, яка очолить нову лінійку P50. Зображення супроводжується досить докладним переліком характеристик, в тому числі характеристик основної камери.

  Виглядає смартфон відповідно до чуток – з врізаною по центру фронтальною камерою і зігнутим дисплеєм з мінімальними рамками. Блок основної камери нагадує такий в Nova 8 або Nova 8 Pro, але в цьому випадку він чітко розділений на два «круглих поверхи». Верхній відданий датчикам Sony IMX707Y оптичного формату 1/1,18 дюйма з розкладкою пікселів RYYB, OmniVision OV64A зі надширококутним об’єктивом і ще одному датчику RYYB з телеоб’єктивом, що забезпечує 5-кратний оптичний зум. У нижньому – перископний модуль з 10-кратним оптичним зумом і камера 3D ToF. На цей час навіть для флагманської моделі це вичерпний набір сенсорів. Наприклад, Xiaomi Mi 11 Ultra обходиться всього лише трьома. Камера Huawei P50 Pro+ забезпечуватиме 200-кратний гібридний зум.

  Також смартфон отримав ОС HarmonyOS 2.0 з коробки (як і всі інші моделі лінійки), екран діагоналлю 6,7 дюйма з кадровою частотою 120 Гц і частотою відгуку сенсорного шару 300 Гц, 16 ГБ ОЗУ і 512 ГБ флеш-пам’яті, повноцінний захист від пилу і води відповідно до ступеня IP68, акумулятор ємністю 4800 мАг. Як однокристальна система виступить Kirin 9000 (сама по собі або в одній з версій – наприклад, Kirin 9000L), інших варіантів у Huawei на цей час просто немає.

  Прем’єра лінійки Huawei P50 відбудеться 17 червня. А 2 червня компанія представить флагманський планшет MatePad Pro 2 і розумні годинники Huawei Watch 3 і Watch 3 Pro.



  • інші новини




  • не пропусти

  • магазин