Смартфони LG більше не будуть отримувати оновлення

  25

  LG оголосить про закриття підрозділу смартфонів в понеділок.

  Тиждень тому з’явилися відомості про те, що компанія LG Electronics, яка колись входила до п’ятірки найбільших виробників смартфонів у світі, планує оголосити про закриття мобільного підрозділу в квітні цього року.

  Свіжі дані вказують на те, що південнокорейська компанія оголосить про своє рішення закрити свій бізнес з виробництва мобільних телефонів в наступний понеділок, а співробітники, які працювали в цьому підрозділі, будуть переведені на завод з виробництва побутової техніки в Чангвоні, Південна Корея.

  Також повідомляється, що виробництво LG Wing і нового смартфона з екраном, що розтягується, було зупинено. Також виробник відмовився від випуску інших нових моделей, які повинні були вийти в першій половині року.

  Найнеприємніше полягає в тому, що десятки мільйонів користувачів смартфонів LG після закриття мобільного підрозділу більше не будуть отримувати оновлення програмного забезпечення, включаючи нові версії Android і навіть заплатки системи безпеки.

  З другого кварталу 2015 року, бізнес смартфонів LG зазнавав збитків 23 квартали поспіль. Станом на четвертий квартал минулого року збитки склали близько 4,5 млрд доларів.


  • не пропусти

  • магазин