Apple придумала новий спосіб збільшення ємності акумулятора iPhone

  97

  Apple розв’язує проблему малого часу автономної роботи iPhone.

  Нещодавно Відомство з патентів і товарних знаків США опублікувало подробиці про нові технології Apple, які пов’язані з акумуляторними батареями смартфонів і збільшенням їх ємності.

  У першому патенті Apple описана система виявлення компонентів, що оточують батарею, яка дозволить встановлювати акумулятори більшого розміру в корпус пристрою без пошкодження компонентів.

  У патенті йдеться, що використання металевого корпусу навколо батарейного відсіку і подальше його заземлення дозволять розташувати компоненти ближче до батареї. У деяких випадках компоненти можуть контактувати з металевим корпусом без пошкоджень.

  У другому патенті описані різні рішення для виявлення і зменшення здуття батареї. Як тільки виявлено розширення, процесор визначить, як уповільнити розширення або запобігти йому. Це буде досягнуто регулюванням рівня заряду акумулятора.

  Раніше також повідомлялося, що Apple вирішує проблему малого часу автономної роботи iPhone, тому в нових смартфонах повинні з’явитися акумулятори збільшеної місткості.


  • не пропусти

  • магазин