США відправлять першу жінку на Місяць

  290

  Дванадцять американських чоловіків побували на Місяці.

  Національне управління з аеронавтики та дослідження космічного простору США (НАСА) планує в найближчі десять років висадити першу жінку на Місяць.

  Дванадцять американських чоловіків побували на Місяці. Останній астронавт був там в грудні 1972 року. Тепер, через півстоліття, НАСА планує знову відправити людей на Місяць. Нова програма називається «Артеміда» в честь міфічної сестри-близнюка Аполлона. Тепер США хочуть, щоб на Місяці побувала жінка. Поки невідомо, хто це буде.

  Керівник космічних запусків НАСА Чарлі Блеквелл-Томпсон (Charlie Blackwell-Thompson) підтвердила, що членами програми «Артеміда» стануть дев’ять чоловіків і дев’ять жінок. За її словами, повернення до вивчення супутника Землі дозволить отримати нові цінні знання та зробити безліч наукових відкриттів.

  Я б сказала, що Місяць — це випробувальний полігон, відправна точка для нас, щоб дізнатися, як жити в глибокому космосі, коли ми всього в декількох днях від будинку, а не в місцях або роках, як у випадку з Марсом і іншими планетами, – Чарлі Блеквелл-Томпсон.

  Поки що реалізація програми «Артеміда» затримується через перевитрати коштів.


  • не пропусти

  • магазин