Meizu розповіла, чим зможуть похвалитися камери в Meizu 18 і Meizu 18 Pro

  25

  Meizu 18 буде мати хорошу стабілізацію зображення, а Meizu 18 Pro оснастили відмінним сенсором.

  Сьогодні компанія Meizu знову нам нагадала, що презентація їх нових смартфонів вже завтра. Як і до цього, свої «нагадування» вони вирішили підкріпити свіжими даними про апарати. Сьогодні на черзі інсайд про фотоможливості новинок.

  Модель Meizu 18 буде підтримувати оптичну стабілізацію зображення за технологією SMA. Подібна технологія застосовувалася в смартфонах Huawei Mate 40 Pro. Вона відрізняється своєю компактністю і дозволяє досягти кращих результатів стабілізації і при цьому не робити сильно великих модулів, які можуть випирати з корпусу смартфона.

  Також, Meizu повідомила, що модель Meizu 18 Pro буде оснащена сенсором Samsung GN1 на 50 Мп. Фізичний розмір сенсора становить 1/1,3 дюйма. Нагадаємо, що сенсор підтримує технологію Tetracell, яка може об’єднати чотири пікселі в один, і таким чином, збільшуючи його фізичний розмір, давати більшу світлочутливість сенсора. Це необхідно для якісної зйомки в умовах недостатньої освітленості або під час нічної зйомки. Максимальний розмір фотографії при застосуванні такої технології складає 12,5 Мп.

  Сьогодні компанія повинна анонсувати нову версію своєї оболонки – Flyme 9, а завтра, після презентації смартфонів, не повинно залишитися ніяких секретів про характеристики, зовнішній вигляд і ціну. Будемо тримати вас в курсі.

  Джерело: sohu.com


  • не пропусти

  • магазин