ФК «Селтік» отримав €5,86 млн збитку на тлі пандемії COVID-19

  18

  Збиток шотландського футбольного клубу «Селтік» за підсумками 6 місяців сезону-2020/21 склав €5,86 млн, говориться у фінансовій звітності клубу. За аналогічний період минулого сезону «Селтік» отримав €22,02 млн прибутку, повідомляється тут.

  Виручка клубу за звітний період скоротилася на 23,7% – до €46,4 млн. При цьому доходи від проведення матчів впали вдвічі – до €14,3 млн, доходи від продажу атрибутики виросли на 34% – €17,2 млн, виручка від продажу медіаправ та комерційних активностей знизилася на 14% – до €14,9 млн.

  Витрати «Селтіка» щодо покупок футболістів знизилися на 15% і склали €14,5 млн. Прибуток від продажу гравців за 6 місяців поточного сезону впала в річному вираженні в 23 рази – до €1,14 млн.

  «Двома ключовими факторами, негативно вплинули на наші фінансові результати за звітний період, стали, по-перше, зниження прибутку від продажу гравців …; по-друге, несподіване і тривалий вплив COVID-19. Наша стратегія на сезон-2020/21 полягала в тому, щоб інвестувати в команду і утримати кращих гравців для досягнення чемпіонства в лізі. В результаті прибуток від продажу гравців була мінімальною. У той же час наслідки коронавірусу зберігалися довше, ніж багато хто міг собі уявити, і в результаті наша виручка від матчів та інші доходи від заходів на стадіоні значно знизилися», – йдеться в звітності «Селтіка».

  У клубі також додали, що прогнозувати фінансові результати за підсумками всього сезону важко через загальну нестабільність на футбольному ринку на тлі пандемії. Крім того, матчі все ще проходять без глядачів, незважаючи на те, що клуб веде переговори з футбольними владою та шотландським урядом про ослаблення обмежень.

  У сезоні-2020/21 «Селтік» займає друге місце в чемпіонаті Шотландії з футболу.


  • не пропусти

  • магазин