Apple Watch можуть «побачити» коронавірус за тиждень до ПЛР-тесту

  64

  Це допоможе передбачити зараження і заздалегідь ізолювати людей для запобігання подальшого поширення вірусу.

  Як стало відомо, популярні розумні годинники Apple Watch можуть ефективно передбачати зараження коронавірусів за тиждень до того, як факт зараження може бути виявлений за допомогою ПЛР-тесту.

  У новому дослідженні під назвою Warrior Watch Study, опублікованому в Journal of Medical Internet Research, кілька сотень медичних працівників Mount Sinai використовували спеціальні Apple Watch і додаток для iPhone для моніторингу стану здоров’я. Крім того, ці учасники також мали заповнювати щоденне опитування протягом декількох місяців, щоб надати прямий зворотний зв’язок щодо потенційних симптомів COVID та інших аспектів, пов’язаних зі здоров’ям, таких як стрес.

  Дані збиралися з квітня по вересень минулого року, при цьому основна увага приділялася варіабельності серцевого ритму. Це ключовий показник напруги нервової системи. Потім ці дані були об’єднані з повідомленими симптомами, пов’язаними із захворюванням, такими як лихоманка, болі, сухий кашель і втрата нюху і смаку.

  Дослідники вважають, що це допоможе передбачити зараження і заздалегідь ізолювати людей для запобігання подальшого поширення вірусу.


  • не пропусти

  • магазин