У Chrome OS скоро з’явиться можливість транслювати контент з телефону

  30

  Ця функція також дозволить користувачам синхронізувати вкладки Chrome між двома пристроями, знаходити зниклий телефон, включати режим «Не турбувати», а також відповідати на повідомлення зі своїх хромбуків.

  Як стало відомо, в операційній системі Chrome OS скоро з’явиться можливість трансляції екрану смартфона на великий дисплей комп’ютера або ноутбука.

  Можливість транслювати екран смартфона на монітор є досить популярною сучасною функцією для спільного використання телефона і комп’ютера. У Windows 10 є додаток Your Phone, однак список підтримуваних пристроїв обмежений.

  Ще у вересні прапор, виявлений на Chromium Gerrit, підтвердив, що функція під назвою Phone Hub знаходиться в розробці. Ця функція дозволить поліпшити зв’язок між пристроями Chrome OS і Android, даючи користувачам можливість отримувати повідомлення зі свого пристрою Android на пристрої Chrome OS. Але це ще не все.

  Ця функція також дозволить користувачам синхронізувати вкладки Chrome між двома пристроями, знаходити зниклий телефон, включати режим «Не турбувати», а також відповідати на повідомлення зі своїх хромбуків. Також Phone Hub отримає функцію, яка відображає екран вашого телефона на Chromebook.

  Поки що точно невідомо, коли ця функція буде запущена, але XDA Developers вважає, що вона повинна з’явитися в цьому році. Деякі користувачі вже почали тестувати Phone Hub, так що масове розгортання не за горами.


  • не пропусти

  • магазин