Mechanix Wear і clim8 випустили перші рукавиці з інтелектуальним підігрівом

  58

  Пара коштує 250 доларів.

  Американська компанія Mechanix Wear, що називає себе «лідером в області високоефективного захисту рук», оголосила про партнерство з французькою компанією clim8, що спеціалізується на «теплових технологіях» для пристроїв, що носяться. Угода робить Mechanix Wear ексклюзивним ліцензіатом технології clim8 в США, а першим плодом співпраці стали робочі рукавички з інтелектуальним підігрівом.

  Система підігріву в рукавичках ColdWork M-Pact активується автоматично при надяганні рукавички на руку. Рівень нагріву вибирається динамічно з урахуванням температури тіла і навколишнього середовища. Роботою системи можна керувати за допомогою фірмового додатка, створюючи унікальний тепловий профіль, що підтримує найбільш комфортні для конкретного користувача умови.

  Виробник не заглиблюється в деталі пристрою рукавичок і системи обігріву, але в технічних характеристиках фігурує літієво-іонний акумулятор ємністю 3000 мАг з вихідною напругою 7,4 В і зарядний пристрій, що видає напругу 8,4 В при силі струму 2 А. Батарея знаходиться в водонепроникному відділенні і є змінною. Про роботу системи нагріву дозволяє судити світлодіодний індикатор.

  Рукавички з натуральної шкіри і штучних матеріалів посилені захисними вставками. Спеціальна рельєфна текстура забезпечує хороший хват. Рукавички підходять для важкої роботи, але при цьому дозволяють користуватися сенсорними екранами. Пара коштує 250 доларів.


  • не пропусти

  • магазин