Сильний сніг, морози та лавинна небезпека: в Україну прийшла негода

  567

  У неділю, 7 лютого, в Україні очікується погіршення погодних умов. Негоду прогнозують і в понеділок, 8 лютого.

  Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій.

  Сьогодні у Львівській та Івано-Франківській областях можливий сильний сніг, а на Закарпатті з дощем. На дорогах очікується ожеледиця. Також можливі пориви вітру до 20 метрів на секунду. Оголошено жовтий рівень небезпечності.

  У понеділок негода прийде у Житомирську, Київську, Вінницьку, Черкаську та Кіровоградську області. Там прогнозують сильний снігпориви вітру до 20 м/с, хуртовини та снігові замети. Очікується випадіння до 20-40 сантиметрів снігу.

  Крім того, завтра у Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Дніпропетровській та південних областях очікуються сніг з переходом у дощналипання мокрого снігу та ожеледиця.

  Сьогодні та завтра на всій території країни, крім Закарпаття та півдня Одеської області, вночі очікується від 12-18 до 20-24 градусів морозу, вдень прогнозуються від 5 до 13 градусів нижче нуля.

  Через снігопади та подальшу відлигу з дощами 7 та 8 лютого горах Івано-Франківської та Закарпатської областей зберігатиметься небезпека сходження лавин. Оголошено третій рівень небезпеки.


  • не пропусти

  • магазин