iPhone SE3 зовні буде копією iPhone 11

  155

  Apple вирішила зіграти на популярності iPhone 11.

  Джерела повідомляють, що прийдешній iPhone SE3 успадкує дизайн самого популярного смартфона в світі за підсумками продажів в 2020 році. Так, мова йде про Apple iPhone 11.

  У минулому році компанія Apple представила смартфон iPhone SE2, який отримав досить сучасну начинку і при цьому застарілий дизайн з величезними рамками екрану, як у iPhone 8. У майбутньому ситуація зміниться.

  Згідно з поточними даними, Apple вирішила зіграти на популярності iPhone 11, використавши дизайн цього смартфона в iPhone SE3. Діагональ LCD-екрану пристрою складе 6,1 дюйма. В основній камері будуть використовуватися знайомі 12-мегапіксельні датчики зображення з ширококутним об’єктивом і оптичною стабілізацією.

  Очікується, що серцем смартфона iPhone SE3 стане новітня однокристальна система Apple A14. До особливостей нового смартфона джерела відносять сканер відбитків пальців, який буде розташовуватися на бічній частині смартфона.

  У наступних флагманських моделях iPhone також повинен використовуватися дактилоскопічний датчик, проте він буде розташовуватися під поверхнею OLED-дисплея.


  • не пропусти

  • магазин