Нові рендери розкрили дату презентації Galaxy Watch 3

  159

  Вона показана на циферблаті годинників, зображених на рендері. Зазвичай ця дата збігається з днем запуску продукту.

  Уже відомо, що компанія Samsung збирається випустити нові розумні годинники Galaxy Watch 3. Останнім часом про них було багато чуток, і в мережі навіть з’явилися деякі зображення майбутнього гаджета. Тепер Еван Бласс (Evan Blass), більш відомий як @evleaks, поділився нібито офіційними рендерами пристроїв, які передбачають дату повторного запуску годинника Samsung.

  Судячи по зображенню, Galaxy Watch 3 будуть представлені 22 липня — саме ця дата показувається на циферблаті годинника. Зазвичай на офіційних рендерах продуктів Samsung дата на самих пристроях відповідає даті їх запуску. У будь-якому випадку це підтверджують попередні чутки, які вказували на липень.

  Що стосується самого годинника, то на зображенні можна помітити тонші грані, дві кнопки з правого боку і шкіряний ремінець. Проте обидві моделі не ідентичні і мають ледь помітні відмінності. Вартість Galaxy Watch 3 в даний час невідома, але існує велика ймовірність того, що ця інформація витече до офіційного анонсу.

  Нове зображення відноситься до моделі годинника 41 мм, хоча буде і 45 мм. З огляду на попередні і свіжі витоки, Galaxy Watch 3 отримають два варіанти забарвлення — золотий (або бронзовий) і темно-сірий. Хоча не виключено, що буде ще й срібляста версія. З приводу матеріалу корпусу, нові годинники Samsung будуть виконані з титану і нержавіючої сталі.


  • не пропусти

  • магазин