Huawei відкладає запуск флагманів через нові санкції США

  99

  Це результат чергової спроби США відрізати компанію Huawei від світових виробників напівпровідникових виробів.

  Компанія Huawei відклала запуск своїх флагманських смартфонів 2020 модельного року. Таке рішення було прийнято після введеннях нових санкцій з боку США, через що тайванський чипмейкер TSMC зупинив постачання чипів для Huawei.

  За словами обізнаних джерел, Huawei повідомила своїм постачальникам про необхідність відкласти виробництво майбутніх флагманських смартфонів. Компанії потрібен час, щоб оцінити потенційні ризики і розв’язати проблеми з постачанням через нові американські обмеження.

  Зокрема, Huawei попросила призупинити виробництво деяких компонентів для майбутньої серії смартфонів Mate 40. Також компанія скоротила замовлення на певні запчастини для інших смартфонів на наступний квартал.

  Зараз Huawei оцінює вплив нових санкцій США на свій мобільний бізнес. Зазвичай вона випускає нові смартфони преміум-класу з серії Huawei Mate у другій половині року. Цей період насичений іншими гучними анонсами, серед яких вихід нових iPhone і лінійки Samsung Galaxy Note. Але в цьому році, ймовірно, Huawei доведеться відкласти запуск Mate 40 на більш пізній термін. За словами джерел, старт масового виробництва нових смартфонів серії Huawei Mate відкладено мінімум на один-два місяці. Huawei вирішила зробити паузу, щоб оцінити рівень запасів своїх чипів HiSilicon і протестувати альтернативні рішення від MediaTek і Qualcomm.

  Для тих, хто не в курсі, нагадаємо, що більшість смартфонів Huawei базуються на фірмових чипах HiSilicon. Їх розробкою займає сама Huawei, а ось їх виробництво здійснював чипмейкер TSMC. Втративши через санкції основного постачальника мікросхем, китайська компанія тепер шукає альтернативи і навіть інвестує в місцевих виробників напівпровідників на довгострокову перспективу.


  • не пропусти

  • магазин