Дешевий телевізор OnePlus буде коштувати від 145 до 265 доларів

  601

  Презентація відбудеться 2 липня.

  Організація Bluetooth Special Interest Group, що займається розробкою стандартів Bluetooth, а також сертифікацією пристроїв, оснащених підтримкою таких технологій, підтвердила факт сертифікації нових телевізорів компанії OnePlus.

  Раніше повідомлялося, що компанія готується представити відразу дві моделі нових розумних телевізорів. Базова модель розумного телевізора OnePlus повинна пропонуватися за ціною 200 доларів. Як ми і припускали, екран буде мати діагональ 32 дюйми. Телевізор проходить під модельним номером 32HA0A00.

  Друга модель отримає панель діагоналлю 43 дюйми (модельний номер 43FA0A00), проте її точна ціна не повідомляється. Джерела лише позначили досить широкий діапазон від 265 до 530 доларів.

  Крім того, були виявлені сертифікати двох пультів дистанційного керування з модельними номерами RC-002B і RC-002C. Ці пульти ДК, швидше за все, призначені для 32-дюймового і 43-дюймового телевізорів. Всі пристрої мають підтримку Bluetooth 5.0.

  Вчора засновник і генеральний директор OnePlus Піт Лау (Pete Lau) оголосив, що бренд випустить два нових доступних телевізори на індійському ринку вже 2 липня.

  Тепер же користувачам пропонують вгадати ціну. Можливі варіанти: від 145 до 265 доларів.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин