Перший погляд на мініатюрну телеприставку Google з новим інтерфейсом Android TV

  786

  Sabrina нагадує Chromecast, але це самостійний пристрій.

  У мережі вже з’являлися повідомлення про те, що компанія Google готує до випуску мініатюрну приставку на основі Android TV. Тепер надбанням громадськості стали досить якісні зображення пристрою, нового інтерфейсу Android TV та додаткові подробиці.

  Інформацією поділився тематичний ресурс XDA Developers. Джерело зазначає, що рендери з великою ймовірністю цілком офіційні, оскільки вони були отримані з передрелізної прошивки, але до моменту випуску дизайн може трохи змінитися. Пристрій має кодову назву Sabrina. У прошивці було присутнє маркетингове відео, створене дизайнером з Google, з якого і були взяті зображення.

  Приставка трохи схожа на Chromecast, але має не круглу, а овальну форму. Пристрій буде доступний в декількох кольорах корпусу — чорному, білому і світло-рожевому.

  Також відео продемонструвало інтерфейс і частину пульта дистанційного керування з кнопкою доступу до голосового помічника Google Assistant. Інтерфейс Android TV змінився і більше орієнтований на контент.

  Згідно з більш ранніми витоками, на відміну від Chromecast, новий пристрій виявиться повністю самостійним. Для запуску контенту з нового гаджета Google на екран телевізора не буде потрібно ще і смартфон — він отримає повноцінну платформу Android TV. При цьому з запуском пристрою буде представлений і новий інтерфейс Android TV. Ціна складе близько 80 доларів.

  XDA Developers є спільнотою мобільних розробників і регулярно публікує інформацію та зображення майбутніх новинок, отримані з тестових прошивок для пристроїв. Наприклад, навесні в прошивці MIUI були виявлені докази, що довгоочікуваний Poco F2 – всього лише клон Redmi K30 Pro, а також натяки на підготовку до релізу Redmi K30 Pro Zoom Edition, Redmi Note 9 і Redmi 10X 4G.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин