Дешеві розумні телевізори Realme Smart TV надходять у продаж. Названі українські ціни

  152

  Така цінова політика дозволить Realme конкурувати з Xiaomi.

  Компанія Realme сьогодні розпочинає продаж своїх перших розумних телевізорів Realme Smart, які спочатку будуть доступні на території Індії, а пізніше з’являться і в інших країнах.

  Молодша версія Realme Smart TV, яка оснащена екраном діагоналлю 32 дюйма, пропонується за ціною 170 доларів, а 43-дюймова версія доступна за ціною 290 доларів. Така цінова політика дозволить Realme конкурувати з Xiaomi, яка очолює ринок телевізорів Індії. Українські ціни вже оголошені, вони становлять 4599 і 7499 гривень відповідно, попередні замовлення вже приймають, постачання почнуться найближчим часом.

  Телевізор отримав технологію обробки зображення Chroma Boost Picture Engine, яка покращує якість картинки. Пікова яскравість екрану складає 400 кд/м2. Серцем телевізора служить чотириядерна 64-розрядна однокристальна система MediaTek, що не використовувалася в жодному іншому телевізорі. Вона отримала процесорні ядра Cortex-A53 і графічний прискорювач Mali-470 MP3. Допомагають їй в роботі 1 ГБ оперативної і 8 ГБ незалежної пам’яті. Користувачі зможуть ставити додатки з магазину Google Play.

  Телевізор оснащений чотирма гучномовцями сумарною потужністю 24 Вт і підтримкою Dolby Audio. Realme Smart TV працює під управлінням операційної системи Android TV, він оснащений вбудованим плеєром Chromecast і підтримкою голосового помічника Google Assistant, для запуску якого на пульті дистанційного управління є відповідна кнопка. Також передбачені кнопки для YouTube, Amazon Prime Video і Netflix.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин