Перша розкладачка Xiaomi може здивувати не тільки екраном, але і поворотною камерою

  98

  Горизонтально розташована система камер може обертатися, що робить її більш універсальною у використанні.

  Рік тому компанія Xiaomi продемонструвала прототип смартфона, екран якого згинається в двох місцях. Минулого місяця з’явилися відомості про те, що Xiaomi представить складаний телефон у другій половині 2020 року. Очікується, що смартфон буде схожий на розкладачки Samsung Galaxy Z Flip і Motorola RAZR 2019.

  Нещодавно опублікований патент Xiaomi показує, що цей складаний телефон також може отримати поворотну камеру. Зображення в патенті підтверджують, що горизонтально розташована система камер може обертатися, що робить її більш універсальною в використанні.

  Примітно те, що система камера має точно таку ж товщину, як і сам смартфон в складеному стані. З одного боку поворотної камери розташований один модуль, з іншого боку їх чотири. При необхідності можна робити селфі з використанням будь-якого з модулів основної камери на вибір.

  У патенті увага не приділяється екранами, крім того, на зовнішній частині корпусу взагалі не показаний ніякий дисплей. Проте, якщо Xiaomi випустить такий пристрій, то навряд чи він залишиться без зовнішнього екрана. Тоді втрачається сенс такого форм-фактора, який дозволяє використовувати смартфон в складеному стані.

  Раніше ходили чутки, що Xiaomi хотіла б використовувати такий же екран із захисним ультратонким склом, як в Samsung Galaxy Z Flip.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин