Ціни на проїзд в транспорті можуть неприємно здивувати українців

  288

  Як можуть змінитися ціни на проїзд в громадському транспорті через обмежувальні правил карантину, розповів експерт в сфері транспорту та інфраструктури Олександр Кава в ефірі одного з телеканалів.

  “Що стосується муніципального транспорту – перегляду тарифу не буде, і громадяни гарантовано зможуть користуватися послугами комунального транспорту за тарифами, які були раніше.

  “Що стосується приватних автобусних компаній – це поїздки на маршрутках, – не виключаю, що якщо влада буде наполягати на обмежувальні заходи за кількістю пасажирів, які можуть одночасно знаходитися в транспортному засобі, деякі перевізники почнуть шантажувати владу і пасажирів і підвищувати тарифи для того, щоб отримувати ту норму прибутку, до якої звикли раніше “, – сказав він.

  Експерт пояснив, чим можуть керуватися приватні перевізники і чи може держава на це вплинути.

  Ми бачимо вже зараз, що мер Києва заявляє про те, що в транспортному засобі буде знаходитися лише половина від паспортної місткості. Тобто якщо в маршрутці є 20 посадкових місць і 20 місць для стоячих пасажирів, то вона зможе перевозити тільки 20 пасажирів в цілому. Ціна на проїзд в маршрутках, по суті, не регулюється, і якось вплинути на власників транспортних засобів можливості не буде “, – сказав Кава.


  • не пропусти

  • магазин