Користувачі Magic Keyboard для iPad Pro повідомляють про проблеми. Планшет відмовляється заряджатися

  65

  iPad видає звук зарядки кожні кілька секунд.

  Користувачі клавіатури Magic Keyboard для iPad Pro повідомляють на форумах про проблеми з наскрізною зарядкою планшета. При використанні різних кабелів і зарядних пристроїв планшети відмовляються заряджатися.

  Наприклад, один з користувачів повідомив, що він спробував три різних кабелі USB-C, всі вони призводять до появи повідомлення «Не заряджається» поруч зі значком батареї. Він спілкувався зі службою технічної підтримки Apple протягом години, детально розповідаючи про проблему. В результаті з’ясувалося, що ця проблема може мати апаратний характер. Apple в даний момент займається збором інформації, а власники несправних пристроїв можуть отримати на заміну нові клавіатури Magic Keyboard.

  Редактори MacRumors підтверджують, що вони не змогли зарядити iPad Pro за допомогою PowerPort Atom від Anker і офіційного кабелю USB-C від Apple. При спробі зарядки через порт Magic Keyboard за допомогою цього аксесуара iPad відмовляється заряджатися і видає звук зарядки кожні кілька секунд. Інші учасники форуму повідомили, що не можуть використовувати адаптери живлення Anker і зарядні кабелі, а також зарядні кабелі від таких компаній, як Mophie.

  При цьому у багатьох власників Magic Keyboard не було проблем з кабелями сторонніх виробників, так що, схоже, це проблема, яка зачіпає тільки деякі адаптери живлення і кабелі сторонніх виробників.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин