Анонсована флагманська платформа MediaTek Dimensity 1000+ з підтримкою двох SIM-карт 5G

  122

  Дана платформа є рекордсменом з енергозбереження при роботі в мережах п’ятого покоління.

  Компанія MediaTek сьогодні анонсувала однокристальну систему Dimensity 1000+, яка була поліпшена в порівнянні з оригінальною Dimensity 1000.

  Dimensity 1000+ не тільки підтримує провідну технологію 5G, але і є першою в світі однокристальною системою, яка може працювати з двома SIM-картами 5G. При цьому дана платформа є рекордсменом з енергозбереження при роботі в мережах п’ятого покоління.

  Dimensity 1000+ підтримує екрани з найвищою частотою оновлення зображення 144 Гц. Це сподобається геймерам, для яких плавність картинки є дуже важливою. Dimensity 1000+ оснащений механізмом оптимізації ігор MediaTek HyperEngine 2.0, який дозволяє відключати інші процеси заради максимальної продуктивності.

  Водночас HyperEngine 2.0 дозволяє забезпечувати інтелектуальне перемикання між 5G і 4G, щоб домогтися найкращого балансу між пропускною спроможністю і енергоспоживанням.

  Крім того, спеціальна технологія забезпечує захист від затримок у всіх сценаріях і особливо оптимізована для передачі по Bluetooth. Звук, зображення та управління ігровими периферійними пристроями синхронізуються для зменшення затримок. Ефективна паралельна передача по Bluetooth і Wi-Fi дозволяє зменшити затримку мережі Wi-Fi.

  Нова технологія забезпечення якості зображення MiraVision підвищила якість відео як з апаратної, так і з програмної точок зору, і може по кадрах коригувати колір, яскравість, контрастність, різкість, динамічний діапазон і так далі.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин