Вийшла несподівана версія Android 11. План випуску ОС поміняли

  136

  Випуск DP4 спочатку не був частиною плану, тому компанія змінила графік виходу інших версій.

  Раніше в цьому році Google представила свій план випуску Android 11, включаючи версії для розробників і бета-версії. Після випуску трьох попередніх версій для розробників компанія вирішила випустити ще одну Developer Preview-версію (DP4).

  Після виходу DP1, DP2 і DP3 очікувалося, що компанія випустить першу бета-версію, однак замість цього Google випускає DP4. Випуск DP4 спочатку не був частиною плану, тому компанія змінила графік виходу інших версій. Компанія заявила, що вона вирішила додати трохи додаткового часу для тестування Android 11.

  Версія Android 11 DP4 орієнтована на підвищення продуктивності та ітеративні поліпшення. Розв’язано проблему із позначкою служби визначення місцеперебування, вона більше не буде показуватися в рядку стану, коли служба не використовується. Компанія також виправила проблему, через яку значки рядка стану не працювали на деяких пристроях.

  Компанія підтвердила, що перед виходом стабільної версії Android 11 буде три бета-версії:

  Beta 1 в червні: фінальні API SDK і NDK, можливість публікації додатків в Google Play
  Beta 2 в липні: операційна система повинна працювати стабільно
  Beta 3 в серпні: остання версія перед фінальною

  Версія Android 11 Developer Preview 4 доступна для Google Pixel 2, Pixel 2 XL, Pixel 3, Pixel 3 XL, Pixel 3a, Pixel 3a XL, Pixel 4 і Pixel 4 XL.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин