Антикризова «лопата» iPhone SE Plus затримується. Дизайн помітно зміниться

  1154

  Максимум 6,1 дюйма і бічний сканер відбитків пальців.

  Компанія Apple відклала випуск збільшеної версії недорогого смартфона iPhone SE другого покоління. Про це повідомив аналітик Мінг-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) з TF International Securities, відомий своїми зв’язками з ланцюжком виробничих постачань Apple.

  Мінг-Чі Куо раніше вже повідомляв, що компанія Apple працює над моделлю iPhone SE Plus. Тоді він прогнозував випуск в першій половині 2021 року. Однак тепер аналітик упевнений, що Apple відклала нову модель на другу половину 2021 року.

  Очікується, що iPhone SE Plus отримає екран в стилі iPhone 11 і 11 Pro розміром майже у всю передню панель. Для порівняння, представлений нещодавно iPhone SE повторює зовнішній вигляд iPhone 8 і великими крайками зверху і знизу екрану, а також домашньою кнопкою.

  Діагональ екрану складе від 5,5 до 6,1 дюйма. На відміну від iPhone 11, в новому iPhone SE Plus буде використовуватися не система розпізнавання осіб Face ID, а сканер відбитків пальців Touch ID, але не в домашній кнопці під екраном, а в кнопці включення на правій бічній грані.

  Точної ціни iPhone SE Plus аналітик поки не повідомив. Однак модель увійде в бюджетну серію iPhone SE, що накладає певні зобов’язання на Apple. Смартфон має виявитися дешевшим, ніж флагмани Apple з системою Face ID.

  З випуском iPhone SE, компанія Apple припинила продажі iPhone 8 і iPhone 8 Plus. І якщо на зміну iPhone 8 прийшов iPhone SE, то адекватної заміни iPhone 8 Plus поки не пропонується.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин