“Мракобісся, а не любов до своїх вірян” – радник голови МВС про ігнорування УПЦ МП правил карантину (відео)

  284

  Раніше предстоятель УПЦ МР Онуфрій заявив, що у храмах великодні богослужіння будуть звершуватися, а віряни стоятимуть і молитимуться на вулиці

  Радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк в ефірі програми “ІнфоВечір” на “5 каналі” прокоментував продовження проведення УПЦ МП богослужінь разом з вірянами.

  “Російська православна церква, на превеликий жаль, в даній ситуації, м’яко кажучи, діє неадекватно. Будь-яка любляча церква, в першу чергу, турбується про життя і здоров’я своїх вірян. Провели наради, круглі столи. Усі конфесії витримали домовленості, з розумінням поставилися до цієї ситуації. Російська православна церква обіцяла, що також поставляться з розумінням, але далі обіцянок це не пішло”, – сказав Шкіряк.

  Він додав: “Маю величезну надію, що за цей тиждень вдасться переконати і дати розуміння людям, наскільки це сьогодні небезпечно. Оскільки такими діями Російська православна церква проявляє не любов до своїх вірян, а, вибачте, якесь просто мракобісся. В Лаврі більш як 100 інфікованих коронавірусом. Тут не питання, коли можна грати на почуттях вірян. Ці речі є просто неприпустимими”.

  Повне відео розмови:


  • не пропусти

  • магазин