Дві нові версії Huawei Watch GT2 надійшли у продаж

  92

  Вони пропонуються за ціною 225 доларів.

  Тиждень тому генеральний директор Huawei Consumer Business Group Юй Чендун (Yu Chengdong) продемонстрував розумні годинники Huawei Watch GT2 (42 мм) з білим і червоним ремінцями, які тепер надійшли в продаж на території Китаю за ціною 225 доларів.

  Годинники підтримують дзвінки по Bluetooth на відстані до 150 метрів від смартфона, Huawei Watch GT2 має екран діагоналлю 1,39 дюйма роздільною здатністю 454х454 пікселів. Гаджет здатний працювати без підзарядки до двох тижнів з включеним відстеженням пульсу, до 90 хвилин спортивних тренувань і до 30 хвилин прослуховування музики щотижня. Акумулятор забезпечить 30 годин автономної роботи в режимі тренувань з активним GPS, відстеженням пульсу і результатів тренувань.

  Huawei Watch GT2 підтримує до 100 спортивних режимів, включаючи екстремальні види спорту, дозвілля, фітнес, водні види спорту, ігри з м’ячем, льодові і снігові види спорту. Шість нових спортивних режимів автоматично визначаються (в тому числі біг на вулиці, ходьба на вулиці, ходьба в приміщенні, еліптичні і гребні тренажери).

  Розумні годинник також реалізують TruRelax. Це технологія, розроблена компанією, щоб допомогти користувачам зняти стрес. Крім того, Huawei Watch GT2 попередить користувача, якщо він витрачає занадто багато часу, не рухаючись.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин