iOS 14 може залишитися без повноцінних віджетів

  129

  Раніше в коді iOS 14 виявили натяк на можливу появу в операційній системі віджетів робочого столу.

  Згідно з новою інформацією, компанія Apple вже приступила до масштабного тестування операційної системи iOS 14, яка, імовірно, може бути представлена в червні, як це відбувалося з попереднім версіями iOS.

  Раніше в мережу потрапили скріншоти з версії iOS 14, яка призначена для ознайомлення розробниками. Скріншоти вказували на те, що в iOS 14 можуть з’явитися динамічні шпалери. Крім того, в коді iOS 14 виявили натяк на можливу появу в операційній системі повноцінних віджетів робочого столу.

  Однак тепер джерела стверджують, що поява віджетів в iOS 14 знаходиться під великим питанням. Нібито Apple дійсно тестує таку можливість, проте вона навряд чи з’явиться у фінальній версії iOS 14, оскільки компанія не вважає цю функцію операційної системи обов’язковою і необхідною.

  Основним пріоритетом Apple при розробці iOS 14 є стабільність роботи операційної системи, а також бажання звести кількість помилок до теоретично можливого мінімуму. Тому деякі інноваційні функції, які могли б порадувати власників iPhone, можуть бути пущені під ніж. Віджети є однією з таких функцій.

  Вихід фінальної версії iOS 14, якщо Apple буде дотримуватися стандартного графіка, очікується у вересні цього року разом з анонсом iPhone 12.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин