Що нового буде в MIUI 12. Перші подробиці від Xiaomi

  116

  MIUI 12 – наступна версія фірмової оболонки від Xiaomi, яка вийде в цьому році. Імовірно, її анонс відбудеться в кінці літа або восени. Є ще достатньо часу, щоб ми дізналися про те, які нововведення буде пропонувати прошивка. На цей раз подробицями про MIUI 12 поділилася сама Xiaomi.

  На офіційній сторінці для розробників оболонки з’явилася інформація, що в новій версії MIUI змінять стиль відображення порожніх сторінок, уніфікують рядок стану і системні шрифти, а також з’явиться нова іконка завантаження і зміниться анімація завантаження сторінок.

  Раніше в мережі спливали скріншоти, що вказують на те, що компанія прагне вдосконалити загальносистемну темну тему, яка стане доступна для всіх додатків. Обіцяні нові системні звуки, перемалюють інтерфейс і знову обіцяно оптимізувати показ реклами, пішовши від настирливих і недоречних оголошень.

  Нам залишається тільки запастися терпінням і дочекатися прем’єри MIUI 12, щоб точно побачити які нововведення і зміни відбулися в оболонці. Є припущення, що її реліз збіжиться з анонсом нового покоління іміджевого флагмана Mi Mix і саме він повинен першим її отримати.

  Джерело: mydrivers


  • не пропусти

  • магазин