Honor 30 і 30 Pro отримають те, чого немає навіть у Huawei P40 Pro

  168

  У них будуть стереодинаміки.

  Анонс смартфонів Honor 30 і 30 Pro намічений на 15 квітня. Це на наступний день після анонса нових флагманів OnePlus. І чим більше в мережу потрапляє інформації про новинки Honor, тим більше складається враження, що як мінімум старша модель – Honor 30 Pro – цілком може відібрати у пристроїв OnePlus статус вбивці флагманів.

  Звичайно, для цього потрібно також дізнатися ціну, але ми вже знаємо, скільки будуть коштувати OnePlus 8 і 8 Pro, а Honor 30 Pro цілком може зберегти ціну попередника, тобто 600 євро на європейському ринку і 500 доларів — в Китаї.

  При цьому ми вже знаємо, що Honor 30 Pro отримає основну камеру, як у моделей P40, а також перископну телевика, що в цій ціновій категорії поки не зустрічається.

  Тепер же стало відомо про нові переваги лінійки Honor 30. По-перше, ці смартфони отримають підтримку надшвидкої 40-ватної зарядки. Це очікувано, бо навіть більш доступний Huawei P40 Lite може похвалитися такою ж, але тепер ми в цьому впевнені. Крім того, смартфони будуть підтримувати й швидку бездротову зарядку, хоча потужність нам не назвали.

  Ну і вишенькою на торті є стереодинаміки! Так, у Honor 30 і 30 Pro будуть стереодинаміки, яких немає навіть у Huawei P40 Pro. Якщо додати сюди топову платформу Kirin 990 (як мінімум для Honor 30 Pro), то за умови збереження ціни новий флагман Honor вийде цілком гідним вбивцею флагманів.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин