Чим Snapdragon 865+ буде відрізнятися від Snapdragon 865

  123

  У лютому з’явилися чутки, що Qualcomm планує вивести на ринок більш продуктивну версію флагманського чипа Snapdragon 865. Нова платформа отримає назву Snapdragon 865+ і від базової версії однокристальної системи повинна відрізнятися підвищеними частотами процесорних ядер та відеоприскорювача.

  І ось сьогодні редактор XDA Developers Макс Вайнбах підтвердив інформацію, що Qualcomm проектує Snapdragon 865+ і розповів про ієрархію процесорних ядер всередині. Роздобув він відомості в базі даних бенчмарку Geekbench 5, де пройшов тестування прототип Samsung Galaxy Note 20+. Чипсет отримав вісім обчислювальних ядер, які згруповані в трьох кластерах.

  Один з них виділений під квартет енергоефективних ядер з тактовою частотою 1,8 ГГц, другий кластер відведено під три продуктивних ядра з частотою 2,4 ГГц і завершує ансамбль — одне високопродуктивне ядро, розігнане до частоти 3,1 ГГц.

  Якщо порівнювати зі Snapdragon 865, то його розігнана версія отримала аналогічну архітектуру і кількість ядер. Перший і другий кластер аналогічні і єдина відмінність — збільшена до 3,1 ГГц частота одного високопродуктивного ядра і, швидше за все, це тюнинговане ядро Cortex-A77.

  Можна припустити, що Snapdragon 865+ також буде виготовлений по 7-нанометровій технології, отримає прискорену графіку Adreno 650, зовнішній 5G-модем, цифровий сигнальний процесор Hexagon 698, процесор обробки зображень Spectra 480 і підтримку швидкісної зарядки Quick Charge 4+.

  Джерело: mydrivers


  • не пропусти

  • магазин