Підтверджене одне з нововведень EMUI 11. Воно прийшло прямо з Android 11

  90

  За допомогою подвійного постукування по задній панелі смартфона можна, наприклад, видаляти повідомлення, запускати персональний помічник, включати камеру або блокувати екран смартфона.

  Джерела повідомляють перші подробиці про особливості фірмового призначеного для користувача інтерфейсу EMUI 11 для смартфонів Huawei і Honor. У наступній версії EMUI буде підтримуватися розпізнавання подвійного натискання на задню панель мобільного пристрою, який можна використовувати для різних сценаріїв.

  Про це нововведення вперше повідомили розробники, які отримали доступ до ранньої версії операційної системи Android 11. За допомогою подвійного постукування пальцем по задній панелі смартфона можна, наприклад, видаляти повідомлення, запускати персональний помічник, включати камеру або блокувати екран смартфона.

  Найважливіше полягає в тому, що для цього телефонам не потрібно мати якихось спеціальних датчиків. Для роботи функції використовуються акселерометр і гіроскоп, які є в кожному сучасному смартфоні.

  Компанія Huawei продовжує активно працювати над власною операційною системою Harmony OS, проте терміни її появи на смартфонах поки точно не повідомляються. Оболонка EMUI 11 буде заснована на операційній системі EMUI 11, але замість сервісів Google в ній спочатку будуть фірмові сервіси і додатки Huawei, які стрімко набирають популярність.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин