Tesla готова почати виробництво апаратів штучної вентиляції легенів

  40

  Вони не такі складні, як автомобілі Tesla і космічні кораблі SpaceX.

  У серії повідомлень, залишених в соціальній мережі Twitter, генеральний директор Tesla Ілон Маск (Elon Musk), заявив, що його компанія готова почати виробництво апаратів штучної вентиляції легенів, якщо виникне така необхідність.

  Примітно, що на початку березня Ілона Маска критикували за те, що він несерйозно ставиться до пандемії коронавірусу. Тоді він заявив, що паніка навколо коронавірусу — це велика дурість, яка принесе більше шкоди, ніж може принести сам вірус.

  Всесвітня організація охорони здоров’я раніше звернулася до всіх країн з проханням збільшити виробництво медичного обладнання. Спілкуючись з читачами, Маск заявив, що компанія готова допомогти.

  Tesla робить автомобілі зі складними системами вентиляції та кондиціонування. SpaceX робить космічні кораблі з системами життєзабезпечення. Апарати штучної вентиляції легенів не такі складні, але ми не можемо почати їх виготовлення відразу ж.

  Він уточнив, де саме спостерігається дефіцит подібних апаратів, що викликало бурхливу реакцію з боку засобів масової інформації, представників охорони здоров’я і законодавців.

  Інші великі автовиробники, включаючи General Motors і Ford, також готові допомогти у виробництві апаратів штучної вентиляції легенів.

  Джерело: ixbt.com

   


  • не пропусти

  • магазин