Мокрий сніг, дощ та сильний вітер: в Україні на вихідних значно погіршиться погода

  2515

  Завтра, 20-го березня, у День весняного рівнодення в Україні переважатиме тепла погода, проте інша повітряна маса поступово розчинятиме сьогоднішнє квітневе тепло. Температура повітря на Півночі, наприклад, вже становитиме +9+12 градусів.

  Про це повідомила синоптик наталка Діденко у Facebook.

  На решті території України 20-го березня, за даними синоптика, очікується +10+14 градусів. У південній частині, більшості Центру та на Закарпатті +13+17 градусів.

  Дощі завтра найбільш ймовірні у західних областях України та на Півдні.

  У Києві День весняного рівнодення вже дихне свіжішим повітрям, +10, +11 градусів, якісь серйозні опади – навряд.

  “А тепер – ахтунг! В суботу-неділю в Україну заходить суттєве похолодання, антициклон Юрген (карта) відтискатиме тепло з наших широт, фронти пручатимуться. І в зоні їхніх синоптичних бойових дій і сипатиме мокрим снігом, дощем та сильним вітром”, – попереджає синоптик.

  Починаючи із суботи, з 21 березня, за даними Діденко, в Україні очікується суттєва зміна погоди – поступове похолодання (Південь та Схід ще в суботу побудуть у теплі, але не довго), надалі опади у вигляді дощу та снігу, посилення вітру до штормових значень.

  “У ніч на неділю стовпчики термометрів опустяться вже до “мінусів”. Холодна погода триватиме й далі, аж ближче до наступних вихідних повітря почне прогріватися”, – підсумувала синоптик.


  • не пропусти

  • магазин