Оновлення Xiaomi Mi A2 Lite перетворює смартфон в «цеглину»

  99

  Буквально кілька днів тому Xiaomi випустила оновлення до Android 10 для недорого смартфона на стоковому Android, але деякі користувачі зіткнулися з серйозною проблемою. Схоже, що це черговий прокол компанії в цьому році, пов’язаний з програмним забезпеченням.

  Так, раніше Xiaomi випустила і тут же відкликала Android 10 для Xiaomi Mi A3 через велику кількість помилок і недоробок, які приводили до проблем в роботі смартфона. А минулого тижня компанія змушена була зупинити поширення апдейту для Xiaomi Mi 10, яке призводило до того, що флагман не міг нормально завантажитися.

  Оновлення до Android 10 для Xiaomi Mi A2 Lite стало причиною того, що смартфон перетворюється в «цеглину». Цілий ряд користувачів зіткнулися з тим, що апарат не включався після установки апдейту або ж йшов в циклічне перезавантаження. Правда, є і ті, хто зміг встановити оновлення без будь-яких проблем.

  На даний момент Xiaomi ніяк не коментує наявність проблеми. Розраховувати на екстрене усунення помилки не доводиться. Тому всім власникам Xiaomi Mi A2 Lite, які ще не оновили свої смартфони, рекомендується відкласти цю процедуру до виходу наступного оновлення з виправленням бага.

  Джерело: androidpolice.com


  • не пропусти

  • магазин