Huawei P40 Pro повинен стати новим королем серед камерофонів

  46

  Весняні флагмани Huawei серед інших пристроїв потрапили в умови турбулентності через проблеми з коронавірусом. Але серія Huawei P40 все ж добереться до ринку і станеться це 26 березня.

  Компанія заявила, що саме прес-захід пройде в режимі відеоконференції і ми станемо свідками чергового прориву в мобільній фотографії.

  Huawei опублікувала тизер, яким сповістила, що вона має намір показати новий стандарт мобільного візуалізації. А глава мобільного підрозділу компанії Річард Ю пообіцяв значущі інновації в лінійці Huawei P40.

  Виробник хоче донести думку, що в плані фото і відео нові продукти будуть виглядати не просто потужно, а будуть на крок попереду конкурентів. Можна не сумніватися, що найвищий ступінь рейтингу DxOMark заброньований за Huawei P40 Pro.

  Виходячи з останніх чуток, «прошка» запропонує 90-герцовий дисплей, чипсет Kirin 990 5G, постійну пам’ять стандарту UFS 3.0, ємний акумулятор на 5000 мАг з підтримкою швидкої 40-ватної зарядки і 27-ватної бездротової.

  Головна конкурентна перевага смартфона буде розташовуватися на тильній стороні і це буде основна камера: 52 Мп (Sony IMX700) + 40 Мп (ширококутний датчик, Sony IMX650) + 8 Мп (телеоб’єктив, 3-кратний оптичний зум) + зум-камера з 10- кратним зумом + ToF-датчик.

  Джерело: news.mydrivers.com


  • не пропусти

  • магазин