Xiaomi представила пристрій 2-в-1 для розумного будинку

  168

  Ціна Xiaomi Huizuo Intelligent Fan Light становить 86 доларів.

  Компанія Xiaomi через свою платформу колективного фінансування представила розумний вентилятор Xiaomi Huizuo Intelligent Fan Light зі світлодіодним підсвічуванням, яке дозволяємо йому одночасно виконувати роль стельової лампи.

  Пристрій Xiaomi Huizuo Intelligent Fan Light пропонується за ціною 86 доларів, максимальна частота обертання лопастей сягає 1300 оборотів у хвилину.
  Вентилятор відразу постачається в зібраному вигляді, так що його необхідно тільки закріпити на стелі. Крім того, конструкція ефективно запобігає потраплянню пилу і комах всередину.

  Інтенсивність обдування, а також яскравість і колірна температура можуть регулюватися зі смартфона, пристрій можна під’єднати в екосистему розумного будинку Xiaomi. Крім того, передбачена можливість зворотного обертання лопастей, яка сприяє циркуляції повітря в приміщенні. Цю функцію рекомендують використовувати в зв’язці з включеним кондиціонером.

  Приєднавшись до розумного будинку Xiaomi Mijia, ви зможете створювати різні сценарії використання Xiaomi Huizuo Intelligent Fan Light.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин