Xiaomi, Apple, Realme і TCL зіткнулися з дефіцитом компонентів

  107

  Поширення епідемії коронавірусу вплинуло на звичну модель функціонування компаній. Цілий ряд виробників смартфонів зіткнулися з дефіцитом компонентів через припинення роботи деяких китайських компаній у зв’язку зі стрімким поширенням вірусної пневмонії.

  Особливо гостро стоїть питання з постачанням блоків живлення для тих моделей смартфонів, які нещодавно були анонсовані або їх реліз очікується найближчим часом.

  З проблемою браку деталей зіткнулися такі компанії як Realme, Xiaomi і TCL. Але найбільше постраждала Apple, налагоджений ланцюжок постачань дав збій. Брак компонентів вдарив по виробництву iPhone 11 і смарт-годинників Apple Watch.

  За прогнозами аналітика Мін-Чі Куо, концерн з Купертіно зможе повернутися до звичайного обсягу виробництва смартфонів до другого кварталу нинішнього року. Він також підтвердив, що анонс iPhone 9 пройде в першій половині 2020 року, але ось продажі смартфона можуть відкласти на кілька місяців.

  Негативно позначилися проблеми з коронавірусом на виробництві телевізорів Xiaomi і TCL. Що стосується Realme, то є брак компонентів для виробництва таких моделей як Realme C3 і Realme 5i.

  Джерело: gizmochina.com  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин