Інсайдери показали несподіваний варіант дизайну Meizu 17

  102

  У мережі періодично з’являються чутки про флагман Meizu 17, анонс якого відбудеться в березні або квітні нинішнього року. Предмет гарячих обговорень фанатів компанії — дизайн смартфона.

  Останні неофіційні рендери здивували тим, що на них Meizu 17 показаний з основною камерою круглої форми. Сьогодні інсайдери поспішають вразити користувачів ще більш «пікантними» подробицями про смартфон.

  Китайські засоби масової інформації опублікували фото, на якому нібито показана задня кришка Meizu 17. Згідно з зображенням, що потрапило в мережу, ентузіасти створили якісну 3D-модель флагмана.

  Якщо фотографія тильної панелі Meizu 17 правдива, то смартфон отримає горизонтальну основну камеру, яка нагадує ту, яку раніше пропонували флагмани Samsung.

  Нагадаємо, що, за наявними відомостями, новий флагман Meizu повинен отримати апаратну платформу Snapdragon 865 з 5G-модемом Snapdragon X55, OLED-дисплей роздільною здатністю 2206х10820 точок і фірмову технологію швидкої зарядки.

  Ходять чутки, що в арсеналі його характеристик буде оперативна пам’ять стандарту LPDDR5, флеш-накопичувач UFS 3.0, підтримка Wi-Fi 6 і навіть запропонують модуль NFC.

  Джерело: news.mydrivers.com


  • не пропусти

  • магазин