Рендери Redmi K30 Pro – фейк. Redmi обіцяє найкрасивіший смартфон

  128

  Лідер компанії Redmi попросив громадськість заспокоїтися.

  Віце-президент Xiaomi і глава бренду Redmi Лу Вейбінг (Lu Weibing) сьогодні дав чітку відповідь на запитання користувачів, які запитували, чи дійсно флагманський смартфон Redmi K30 Pro буде виглядати так, як показано на свіжих зображеннях.

  Лідер компанії Redmi попросив громадськість заспокоїтися, бо смартфон, показаний на цих рендерах, не має нічого спільного з Redmi K30 Pro. За його словами, це звичайний фейк, які зазвичай поширюються мережею перед анонсом цікавих смартфонів.

  Це дозволяє припустити, що врізаної в екран камери у Redmi K30 Pro не буде. Попередній рендер (на фото вище), на якому смартфон був зображений з висувною камерою, Лу Вейбінг не прокоментував. При цьому в кінці тижня він провів в соціальній мережі Weibo голосування, в якому запитав, чи хочуть фанати бачити в Redmi K30 Pro 5G врізану в екран або висувну камеру. У голосуванні взяли участь 16000 користувачів, більшість вибрала другий варіант.

  Також користувачі запитали керівника Redmi, чи буде Redmi K30 Pro виглядати красиво, чи будуть власники інших смартфонів при погляді на нього відразу розуміти, що це справжнісінький флагман. На що Лу Вейбінг відповів, що Redmi K30 Pro буде найкрасивішим смартфоном.

  Очікується, що Redmi K30 Pro представлять в березні цього року.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин