Samsung Galaxy Fold 2 порадує стилусом і камерою. З’явився якісний рендер

  83

  Смартфону приписують стилус S Pen з новими функціями.

  Перевірений мережевий інсайдер Бен Гескін (Ben Geskin), який регулярно публікує цікаві концепт-арти і рендери на підставі чуток і різних витоків, виклав нове зображення Samsung Galaxy Fold 2.

  Згідно з останніми даними, смартфон отримає основний гнучкий екран AMOLED діагоналлю 7,7 дюйма роздільною здатністю QXGA+ з частотою оновлення зображення 120 Гц. Зовнішній екран Super AMOLED збільшиться по діагоналі до 6,4 дюйма і матиме роздільну здатність FullHD+.

  В основній камері очікується використання датчиків зображення роздільною здатністю 12, 12 і 64 Мп, а також камери DepthVision. Фронтальна камера може бути на 10 Мп. В даному випадку вона поміщена в правий верхній кут екрану, хоча висловлюються припущення, що смартфон може отримати підекранну камеру.

  Серцем Samsung Galaxy Fold 2 стане однокристальна система Snapdragon 865. Редактор відомого ресурсу XDA Developers Макс Вайнбах (Max Weinbach) на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter повідомив, що смартфон може отримати стилус S Pen з новими функціями.

  Вихід Samsung Galaxy Fold 2 очікується цього літа.

  Джерело: ixbt.com  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин