Готується Nokia N9 нашого часу. Флагманська начинка в старій обгортці

  430

  Після того, як хлопці з HMD Global взялися за справу відродження легендарної марки Nokia, було вирішено тиснути на ностальгію і класику. Виявлялося це у випуску оновлених реплік колись дуже популярних моделей. Ідея зрозуміла і привертала увагу, але на виході вийшли дивні пристрої й уникнути розчарування не вдалося.

  Але від самої ідеї і далі грати на ностальгічних почуттях, компанія не відмовиться. Стало відомо, що готується до виходу сиквел Nokia N9, а його належність до наших часів видаватиме рік видання в назві.

  У плані дизайну Nokia N9 2020 стане «переспівом» зовнішнього вигляду свого аналога, який дебютував в 2011 році. Вийшов далеко не ідеальний апарат, але зроблена спроба осучаснити зовнішній вигляд ретро-моделі. Вийшов досить компактний і незграбний мобільник з невеликими відступами на торцях.

  На тильній стороні ми знаходимо здвоєну камеру з брендом Zeiss як нагадування того, чия оптика тут встановлена. Нижня грань стала притулком порту USB Type-C і решітки для динаміка, а на верхній торець відправили лоток для SIM-карти і 3,5 мм роз’єм для навушників.

  Цікаво, що за чутками, Nokia N9 2020 буде флагманським пристроєм з підтримкою мереж п’ятого покоління і цінник на нього буде в районі $500- $645. Коли варто чекати анонс смартфона, точної інформації немає.

  Джерело: phone.cnmo


  • не пропусти

  • магазин