Названа дата виходу Honor 30. Без Google-сервісів, але з фірмовим HMS

  91

  Huawei виявилася серед тих, по кому торгова війна між США і Китаєм вдарила найболючіше. Санкції змусили китайську компанію в авральному режимі будувати запасний аеродром, щоб не залежати від Google. У нинішній ситуації Huawei зайнялася створенням фірмового пакета HMS, покликаного замінити популярні сервіси.

  Перші напрацювання в цьому напрямку повинні показати в серії Huawei P40, чий анонс повинен відбутися 26 березня. Серед тих, хто продемонструє розвиток власної екосистеми виявиться і лінійка Honor 30. Сьогодні прийшло повідомлення, що прем’єра флагманського сімейства від суббренда Huawei відбудеться в квітні нинішнього року.

  Очікується, що нова серія буде включати в себе мінімум дві моделі: Honor 30 і Honor 30 Pro. Новинки повинні запропонувати чип Kirin 990, багатомодульну основну камеру з головним датчиком на 64 Мп, підтримку швидкої і бездротової зарядки, дисплейний сканер відбитків пальців і екран з підвищеною частотою оновлення.

  Чи залишаться Honor 30 і Honor 30 Pro ексклюзивом для ринку Китаю або їх будуть просувати і на глобальному ринку, невідомо. Якась ясність з перспективою виходу флагманів компанії за межі Піднебесної, може з’явитися після анонсу Huawei P40 .

  З чуток, компанія планує поставити флагмани на полиці магазинів за привабливими цінами, щоб набрати армію користувачів і форсувати розвиток власної екосистеми. Аналогічним шляхом вона може піти і в випадку з «народними» флагманами від Honor.

  Джерело: mydrivers


  • не пропусти

  • магазин