В мережі з’явилися ціни на Xiaomi Mi 10

  2133

  Анонс Xiaomi Mi 10 відбудеться в режимі відеоконференції 13 лютого. Потім флагман привезуть на MWC 2020 року, де влаштують його презентацію 23 лютого. В цілому має вийти цікавий смартфон: хороший дисплей, крутий процесор, ємна батарея і заявка на просунуті фотоможливості.

  Але, мабуть, головне питання, яке розбурхує уми шанувальників: скільки запросять за новинку? Тривожний дзвіночок про те, що флагман буде недешевим вже пролунав з вуст глави компанії. Він заявив, що стояла мета створити кращий смартфон без оглядки на вартість.

  Сьогоднішній витік тільки підтверджує, що ціни на Xiaomi Mi 10 можуть виглядати зовсім не солодко. Передбачається, що цінник на Xiaomi Mi 10 з 8/128 Гб складе $714 і доступний смартфон буде в чорному, синьому і сріблястому кольорах. За Xiaomi Mi 10 Pro з 8/256 Гб можуть запросити $857. Для порівняння за Xiaomi Mi 9 з 8/128 Гб на старті продажів просили $471.

  Але не варто забувати, що це лише чутки. Точний прайс виробник оголосить під час анонсу 13 лютого. Можливо, ми маємо справу з «контрольованим фейком».

  Компанія розпалює пристрасті навколо новинок і зливає недостовірну інформацію, щоб потім під час анонсу всі ахнули від більш привабливих цін. Готувалися до гіршого, а вийшло краще, ніж передбачалося. Але це лише припущення. У будь-якому випадку, Xiaomi Mi 10 точно буде коштувати дорожче від попередника. Але, наскільки дорожче? Питання відкрите.

  Джерело: mydrivers  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин