Ось чому Poco не випустять смартфон зі Snapdragon 855 або Snapdragon 865

  112

  Через півтора року після виходу Pocophone F1 суббренд Poco вивів на ринок другу свою модель. І якщо первісток став цікавим пристроєм, то у випадку з Poco X2 компанія нічого не придумала іншого, як просто взяти Redmi K30 4G і намалювати свій логотип.

  На даний момент компанія ніяк не коментує перспективи виходу справжнього наступника Poco F1 з флагманською платформою. Журналістам вдалося поспілкуватися з генеральним директором Poco Манмохан Чандола і поцікавитися, чому до цього часу не вийшла модель з топовим чипом.

  Серед головних причин такого кроку він назвав високу вартість флагманських чипів Qualcomm. За словами глави Poco, бувши стартапом вони не вважали за для себе доцільним нести високі витрати, пов’язані з купівлею топових SoC від американського чипмейкера. На даний момент всі платформи 800 серії Qualcomm коштують дорого, а Snapdragon 865 ще дорожче через наявність підтримки 5G і така особливість «не має ніякого сенсу».

  Манмохан Чандола також заявив, що вони чекали, коли той же Snapdragon 855 скине в ціні. Але в підсумку Qualcomm не стала знижувати його вартість. Тому вони змушені були зупинити свій вибір на Snapdragon 730G. Але навіть з цим процесором Poco X2 залишається вірним філософії Poco F1 бути ігровим і доступним смартфоном.

  Така заява виглядає певним лукавством, адже Poco X2 не став пристроєм, створеним з нуля, а лише клон Redmi K30 4G з іншим шильником. І Snapdragon 730G вже був частиною цієї моделі.

  При цьому топ-менеджер не став підтверджувати існування Poco F2. Він також був скептичний в частині виходу смартфона з підтримкою 5G. Все ж Poco локальний гравець ринку Індії та поки не збирається масштабувати свою присутність на глобальному ринку. Судячи з усього, у компанії немає чіткого плану в частині випуску пристроїв. На даний момент немає впевненості, що Poco F2 побачить світ незабаром.

  Джерело: androidauthority.com


  • не пропусти

  • магазин