Google звинуватили в створенні нової операційної системи

  3486

  Зареєстрована торгова марка Pigweed.

  Компанія Google зареєструвала торгову марку для нової операційної системи. На документ в бюро з реєстрації патентів і торгових марок США (United States Patent and Trademark Office, USPTO) звернули увагу користувачі новинного соціального ресурсу Reddit.

  Google отримала права на бренд Pigweed. Як значиться в описі, торгова марка Pigweed відноситься до категорії комп’ютерних операційних систем.

  Подальших подробиць поки в офіційних джерелах немає. Однак, це не перша згадка назви Pigweed. У листопаді минулого року найменування Pigweed було помічене в коді іншої розробки Google – операційної системи Fuchsia, котра поки що знаходиться на початковій стадії. Друга згадка Pigweed була знайдена в репозитарії Google Chromium.

  Поки нам залишається лише гадати і чекати, коли Google зробить офіційні оголошення з приводу Pigweed.

  Відзначимо, що торгова марка Android була зареєстрована за п’ять днів до дебюту ОС в 2007 році, а ось Chromebook зареєстрували за місяці до початку постачання перших хромбуків в 2011 році. Fuchsia ж є зареєстрованим брендом вже два роки, але поки так і не була випущена компанією.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин