Xiaomi Mi Mix 2020 року – можливий наступник Xiaomi Mi Mix 3

  207

  У минулому році Xiaomi Mi Mix 3 не отримав наступника, компанія вирішила вразити концептуальним Mi Mix Alpha, який, попри всі обіцянки, так і не з’явився у продажу. Можливо, всьому виною проблеми з ліцензуванням назви «четвірки», а, можливо, не вистачило оригінальних ідей для ще одного іміджевого пристрою.

  Судячи з коментарів топ-менеджерів компанії, які вони дали в кінці минулого року, залишалася надія, що вихід Xiaomi Mi Mix 4 відклали до кращих часів. Є ймовірність, що в цьому році новинка все-таки побачить світ, але в черговий раз виробник внесе корективи в назву пристрою.

  На користь такого розвитку подій висловився один з китайських мережевих інформаторів. За його словами, новинка може дебютувати як Mi Mix 2020. Серед відмінних рис пристрою він називає фірмову ультрашвидку зарядку Super Charge Turbo потужністю 100 Вт і дисплей з частотою оновлення 120 Гц.

  Підвищеною кадровою частотою вже нікого не здивуєш, а ось новою технологією швидкої зарядки компанія може наробити шуму. Буквально вчора віце-президент компанії і за сумісництвом глава Redmi Лю Вейбінг повідомив про те, що нова технологія готова до пробного серійного виробництва і в найближчому майбутньому вона може знайти своє застосування в смартфонах. Правда, є ще кілька технічних моментів, що вимагають доопрацювання.

  Джерело: notebookcheck


  • не пропусти

  • магазин