Таким може бути Huawei Mate X2

  256

  На торішній виставці MWC 2019 Huawei наробила чимало галасу своїм складним Mate X. Вже в лютому нинішнього року компанія покаже його вдосконалену версію Mate Xs, але на нього серйозну ставку вона не робить. Помітним гравцем на полі складних смартфонів повинен стати Mate X2 і його анонс прогнозують в третьому кварталі нинішнього року.

  Компанія досить пильно охороняє новинку від сторонніх очей. На даний момент не було розуміння, який же дизайн вона отримає. Можливо, відповідь на це питання дає один з патентів компанії.

  Сама патентна документація була знайдена в базі даних Бюро інтелектуальної власності ЄС. Зображення дають розуміння, що виробник міг змінити підхід з місцем розташування гнучкої матриці. Так, якщо Huawei Mate X отримав гнучкий дисплей на зовнішній стороні, то його наступник запропонує екран, який складається всередину на кшталт гнучкої матриці Galaxy Fold.

  Як і у випадку з Huawei Mate X в складеному стані у смартфона буде видно виступ або окрема панель, на яку будуть виведені датчики зображення. Всього сенсорів шість: чотири на тильній стороні і два призначені для селфі.

  Є припущення, що область, котра виступає, отримає мініатюрний допоміжний дисплей для виведення інформації про час, отримані повідомлення і рівень заряду. Однією з особливостей смартфона стане підтримка стилуса.

  Джерело: 91mobiles


  • не пропусти

  • магазин