Xiaomi шукає щасливчиків, які безкоштовно отримають і протестують новий флагман

  3680

  Xiaomi оголосила про старт програми Mi Explorers, в рамках якої у фанатів компанії є реальний шанс серед перших отримати новий флагман і відвідати презентацію новинки.

  Аналогічну ініціативу виробник запустив в минулому році і 20 щасливчиків змогли поїхати на виставку MWC 2019, а також отримали в подарунок Xiaomi Mi 9.

  Яка на цей раз модель буде дана в дар і для тестування, компанія не озвучує. Але немає сумнівів, що мова йде про Xiaomi Mi 10, який можуть представити 11 лютого.

  Відбір триватиме до 4 лютого і вже 5 лютого буде названо імена 20 користувачів, які стали переможцями конкурсу. Для того, щоб опинитися в їх числі, необхідно заповнити спеціальну заявку, а також важливо показати свої вміння в справі створення оригінальних фото, креативного відео, цікавого огляду або каналу на YouTube.

  Нагадаємо, що в цьому році ми повинні побачити прем’єру Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro, які будуть базуватися на Snapdragon 865, отримають OLED-екрани з частотою оновлення 120 Гц і вбудованими в них сканерами відбитків пальців. Обіцяють акумулятори ємністю не менше 4000 мАг, швидку і бездротову зарядки, багатомодульну камеру і круглий виріз під фронталку.

  Джерело: Tudocelular


  • не пропусти

  • магазин