Microsoft готує функцію для швидкого обміну даними між смартфонами і ПК

  156

  Про проблеми Microsoft на ринку смартфонів і планшетів чув багато хто. Відсутність успіхів на цьому терені привели до того, що компанія згорнула роботи по створенню власної мобільної платформи і почала експериментувати зі складними ґаджетами на базі Android. А ще Microsoft намагається зробити функціонал Windows 10 максимально зручним для роботи з мобільними пристроями.

  Прийшло повідомлення, що додаток Your Phone отримає нову функцію. Нагадаємо, що цей додаток є своєрідним «мостом» між ПК на Windows 10 і смартфонами на основі iOS або Android. Основні зусилля розробників спрямовані на те, щоб зробити процес обміну файлами між пристроями максимально простим і комфортним.

  Спільнота розробників Windows поділилася інформацією, що їм вдалося виявити набір інструментів, який дозволяє безпосередньо відправляти файл зі смартфона на комп’ютер через додаток Your Phone і використовувати загальний буфер обміну.

  На даний момент є безліч способів передачі даних зі смартфона на ПК з Windows, включаючи хмарне сховище OneDrive. Але функція передачі контенту в додатку Your Phone буде відрізнятися від інших методів, адже очікується, що Microsoft забезпечить пряму, швидку і більш тісну інтеграцію. Яким контентом можна буде обмінюватися, точної інформації немає. Швидше за все, почнуть з передачі текстових документів.

  Джерело: windowslatest


  • не пропусти

  • магазин