У смартфонів Huawei P40 і Huawei P40 Pro буде своя Ultra

  204

  Цього року слово Ultra стає модним серед виробників смартфонів.

  Індійський інсайдер Судханшу Амбхоре (Sudhanshu Ambhore) кілька годин тому на своїй сторінці в Twitter опублікував подробиці про новий флагман компанії Huawei.

  Нагадаємо, китайський виробничий гігант готує до випуску смартфони Huawei P40 і Huawei P40 Pro, які будуть безпосередньо конкурувати з флагманськими смартфонами південнокорейської компанії Samsung.

  Джерело повідомило маркетингові назви технологій, які будуть використовуватися в Huawei P40 і Huawei P40 Pro. По-перше, мова йде про флагманську камеру, якій виробник в цьому році вирішив дати назву Huawei Ultra Vision Camera. Крім того, згадується якийсь сенсор Huawei Ultra Vision Sensor.

  Раніше повідомлялося, що екран Huawei P40 і Huawei P40 Pro буде загнутий з усіх чотирьох сторін. Цю особливість смартфона виробник назве терміном Huawei Quad-Curve Overflow.

  Нарешті, Huawei P40 і Huawei P40 отримають підтримку вдосконаленої технології швидкої зарядки, яка в цьому році буде називатися Huawei EasyCharge.

  Компанія Huawei заявила, що вона проведе презентацію своїх нових флагманських смартфонів Huawei P40 і P40 Pro в кінці березня 2020.

  Джерело: Twitter


  • не пропусти

  • магазин